O mne


Kto som a čo ponúkam?

Som Monika a už teraz sa na teba teším.

 

 

Lebo kozmetika je moja vášeň a MYSTERIOUS beauty salon je miesto, kde ťa s ňou zoznámim.

Neustále sa vzdelávam a prinášam nové funkčné riešenia pre spoločný boj s problémami s pleťou. Pomôžem ti dostať pleť pod kontrolu, bude krajšia, zdravšia a ty sebavedomejšia.

 

Som kozmetička, ale aj žena, matka, dcéra, partnerka, živnostníčka,... presne tak ako každá iná bežná multifunkčná žena a práve preto viem, že kozmetický salón je aj miestom nášho osobného relaxu, naše miesto, kde utečieme na chvíľku pred stresom a problémami. Ošetrenia u mňa sú jednoducho iné - prispôsobujem ich individuálne tvojim potrebám a oddych je ich dôležitou súčasťou. Na ošetrení budeš vždy iba ty sama, nik iný.

 

Kvalitná kozmetika je samozrejmý pomocník, vďaka ktorému dosiahneme cieľ. Bez nej by to bola iba taká hra "na capkanie". Používam vysoko kvalitne profesionálne značky s prírodným základom - Ericson Laboratoire (ako jediná na Slovensku mám v ponuke kompletné portfólio tejto značky, je to pre mňa láska), Casmara, Skeyndor, MCCM, Dermedics, Germaine de Capuccini.

 

Moja cesta k MYSTERIOUS beauty salonu nebola jednoduchá, ale práve preto je to miesto, kde dostaneš vždy o niečo viac.

 

Nájdeš u mňa - súkromie, profesionálny individuálny prístup, kvalitnú kozmetiku aj na doma, poradenstvo a relax.

 

Príď si zamilovať svoju pleť znova a znova a znova.

Dôležité zmeny v salóne

a pár úprimných slov od srdca k tomu


Prišiel ten čas, kedy som ja a môj milovaný salón konečne dozreli a dorástli do niekoľkých významných zmien.

 

 

 Tú najväčšiu osobnú zmenu už mnohé z vás poznáte, stala som sa mamou, tohto času už viac ako 2-ročného čertíka Jakubka. Veľa vecí sa zmenilo, veľa som prehodnocovala všetky aspekty môjho podnikania, života ale aj smerovania salónu. Kedže do toho zasiahli aj pribúdajúce zdravotné problémy, ktoré na úsmeve nepridávajú nikomu, nasledujúce zmeny boli pre mňa nevyhnutné.

 

 Covid doba pozmenila mnohé v našich životoch, v salóne som už iba ja sama, nádejné kozmetičky - kolegyne už nemám a aj náš masér Kubo skončil. A kedže náš syn zvláda jasličky na jednotku (teda ak nás nechytí nejaká detská pliaga), hlásim plný návrat ku kozmetike a ošetreniam v jemne pozmenej otváracej dobe od 10:00 do 16:00 každý deň, občasne (1-3x týždenne) do 19:30, a snažím sa byť k dispozícii každú druhú sobotu. Vždy ale na objednávku, tak ako doteraz. Voľné termíny nájdete v online rezervačnom systéme alebo mi napíšte.

 

 Mením sa so všeobecného kozmetického salónu na salón so zameraním na anti-aging a zosúlaďujem s tým aj ponuku ošetrení a rozsah ošetrení. Zefektívnila som protokoly - bude v nich ešte viac starostlivosti a budú efektívnejšie tak, aby ste dostali všetko, čo vaša pokožka potrebuje, aby starostlivosť bola naozaj cielená, kompletná a nemíňala sa účinku. Mojou pravou rukou pri ošetreniach je aj kvalitná kozmetika, ktorú ste už mnohé vyskúšali a v najbližšom čase bude ešte rozšírená o novú značku a nové možnosti ošetrení. Vyskúšala som veľa značiek kozmetiky, kým som našla naozaj kozmetiku, ktorá zodpovedá mojim požiadavkám na efektívnosť, kvalitu a riešiteľnosť problémov s pleťou - Ericson Laboratoire, Casmara a čoskoro Renophase Laboratoire.

 

Cenník prešiel tiež zmenami, zjednotil sa, sprehladnil a konečne reflektuje kvalitu používanej kozmetiky, moje vedomosti, môj čas, a v neposlednom rade aj nevyhnutné prevádzkové náklady na salón. Dlho som zvažovala jeho zmenu v tejto kovidovej dobe, ale aby som mohla pokračovať v tom, čo milujem, aj táto zmena musela prísť. Bez nej by som musela do pár týždňov salón zatvoriť, lebo cena ošetrení už dávno nezodpovedala reálnym nákladom.

 

 Ďaľšou veľmi výraznou zmenou je, že moju vášeň pre kozmetiku a vzdelávanie v tejto oblasti (ani tehotenstvo či materstvo ma v tom nezabrzdilo a covid mi dokonca prieniesol nové možnosti - online vzdelávanie) idem prenášať nielen na vás ale ešte aj o kúsok ďalej. Celé leto som poctivo študovala, aby som mohla otvoriť kozmetickú školu pre nové kozmetičky, ale aj dovzdelávať už existujúce kozmetičky. V tejto oblasti je na Slovensku priepastná diera a dobre viete, že aj ja sama som častokrát za kvalitným školením cestovala mimo Slovenska. A chcem nielen seba naďalej zdokonalovať, ale toto učenie chcem posunúvať aj ďalej, aby bolo o vás postarané ako v bavlnke aj mimo môjho salónu.

 

 Interiér salónu čoskoro prejde zmenou, tak ako časopriestor dovolí, termín ešte nemám, nechajte sa prekvapiť pri ošetrení, že či už nastal ten čas. Webová stránka sa tiež zmenila, ale kedže sme boli teraz s Jakubkom viac chorí ako zdraví, tak to trvá dlhšie ako som plánovala. Niektoré podstránky ešte len budú dopĺňané, ale funkčnosť celého webu to neovplyvňuje. Pribudne aj blog, kde sa dozviete zaujímavé informácie zo sveta starostlivosti o pleť. A v najbližších dňoch bude hotový aj e-shop na pohodlný online nákup kozmetiky zo salónu.

 

 Nech sa páči, rozhliadnite sa. Nájdete novinky ako bonusový systém - za každú pravidelnú návštevu budete odmenené niečím navyše, darčekové poukážky - nikdy nebolo jednoduchšie ich kúpiť online ako teraz. 

 

 A mám pre vás pripravenú aj neodolateľnú akciovú ponuku, časovo aj množstevne obmedzenú, ktorú môžete využiť pre seba ale aj ako darček pri milovanú osobu aj na Vianoce.

 

 

 

Zmien pribudlo, niektoré väčšie, niektoré menšie. Ale teším sa z nich, vďaka nim sa môžem posúvať ďalej aj osobnostne aj profesne. Čo sa nezmenilo je, že na vašu návštevu u mňa sa teším stále najviac.

 

 

 

Monika, kozmetička z MYSTERIOUS beauty salon

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nájdeš ma aj na sociálnych sieťach, môžeš tam nahliadnuť na moju prácu, priebeh a výsledky ošetrení a nahliadneš trošku aj do môjho zákulisia či súkromia.