Darčekové poukážky


Darčekové poukážky online

Ponúkam darčekové poukážky, ktoré zakúpiš jednoducho online. Môžeš si do nej dopísať vlastné venovanie a v priebehu pár minút je prichystaná na darovanie.

Pozri, aké možnosti pre teba mám pripravené. Klikni na odkaz ⇒

Dôležité informácie:

ELEKTRONICKÉ online darčekové poukážky:

Môžeš využiť pre seba ale aj ako darček pre inú osobu, stačí zadať pri kúpe jej údaje (meno, e-mailovú adresu, osobný odkaz).

Platnosť poukážky je 6 mesiacov od kúpy, čerpá sa formou kreditu - každou návštevou v salóne sa z nej odpisuje využitá čiastka, kredit sa dá aj dokúpiť a tým aj predĺžiť jej platnosť, pri nedostatku kreditu sa zvyšná suma dopláca iným spôsobom - hotovosťou alebo platbou kartou. Nedá sa vymeniť za hotovosť, nevydáva sa z nej.

Využíva sa na kozmetické ošetrenia. Je možné ju kombinovať s inými zľavami v salóne. 

Platbu poukážkou treba oznámiť pred platbou, poukážkou sa treba preukázať (stačí ukázať v mobile).

Je možnosť zakúpiť si aj inú hodnotu ako je prednastavené, pri sume od 200€ je 10% zľava z ceny poukážky, avšak maximálny nákup je 1000€/ks a 5000€ denne na osobu. Službu poskytuje SumUp.

Pre viac informácií ma neváhaj kontaktovať mailom: info@mysterious-beauty-salon.sk alebo na tel. 0905693487

Darčekové poukážky papierové

Samozrejme mám pre teba aj klasické papierové poukážky, veď papier je papier. Keď máš záujem niekoho potešiť mojou službou, čím potešíš a podporíš aj mňa, čo si nesmierne aj vážim, tak ma stačí kontaktovať vyplnením formulára nižšie alebo mi napíš sms: 0905693487 a dohodneme sa. Hodnotu poukážky si môžeš vybrať akúkoľvek. A aj tu mám pre teba na výber - poukážku do obálky alebo aj v krásnom darčekovom balení s darčekmi navyše.Dôležité informácie:

Darčekové poukážky papierové:

Môžte využiť pre seba ale aj ako darček pre inú osobu.

Platnosť poukážky je 6 mesiacov od kúpy, čerpá sa formou kreditu - každou návštevou v salóne sa z nej odpisuje využitá čiastka, pri nedostatku kreditu sa zvyšná suma dopláca iným spôsobom - hotovosťou alebo platbou kartou. Nedá sa vymeniť za hotovosť, nevydáva sa z nej. Pri sume od 200€ je 10% zľava z ceny poukážky.

Využíva sa na kozmetické ošetrenia. Je možné ju kombinovať s inými zľavami v salóne. 

Platbu poukážkou treba oznámiť pred platbou, poukážkou sa treba preukázať.

Cena poukážok v ozdobnej obálke: Vami vybratá hodnota

Cena poukážok v darčekovom balení: Vami vybratá hodnota + 15€ (darčekové balenie/poukážka/kartička/3x kozmetický produkt - na výber z týchto možností - očná maska, maska na tvár, maska na pery, sérum v ampulke, cestovný krém, kozmetická čelenka). 

Pre viac informácií ma neváhaj kontaktovať mailom: info@mysterious-beauty-salon.sk alebo na tel. 0905693487